Oferty specjalne

Wakacje

Ustrzyki Dolne są idealnym miejscem na spędzenie letniego urlopu. Villa Neve to doskonała baza wypadowa w najciekawsze atrakcje Podkarpacia. 

Atrakcji, jakie proponuje nasz region jest naprawdę bardzo dużo. Poniżej prezentujemy przykładową propozycję jak można zorganizować sobie 7-dniowy pobyt w Villa Neve. 

SOBOTA - przyjazd, spacer do centrum Ustrzyk Dolnych lub zwiedzanie Muzeum Młynarstwa i Wsi

NIEDZIELA - nordic walking na pięknie położonych trasach do narciarstwa biegowego, oddalonych od Villa Neve o 3,5 km. Kijki wypożyczamy za darmo. Po południu relaks na basenie Delfin (basen kryty i otwarte) lub przejażdżka drezynami rowerowymi

PONIEDZIAŁEK - wyprawa na połoniny, do schroniska Chatka Puchatka, w drodze powrotnej do Villa Neve zwiedzanie cerkwi w Smolniku, Rabem, Hoszowie, Czarnej - wszystkie przy trasie.

WTOREK - wycieczka do Sanoka: zwiedzanie skansenu i wioski galicyjskej, Zamku i Muzeum Beksińskiego, po drodze wizyta w Lesku (na samym początku miasta polecamy deser w cukierni Słodki Domek). Alternatywnie można wybrać się trochę dalej do urokliwego Krosna i zwiedzić Centrum Dziedzictwa Szkła (bardzo polecamy)

ŚRODA - przejazd bieszczadzką kolejką wąskotorową (trasa: Cisna - Majdan), po południu wycieczka rowerowa - szlaki zaczynają się tuż przy Villa Neve. W Ustrzykach jest kilka wypożyczalni rowerów.

CZWARTEK - całodniowa wycieczka do Lwowa organizowana przez Biuro Podróży Eko-Karpaty, koszt 130 zł za osobę, konieczny paszport.

PIĄTEK - wycieczka na Tarnicę, start z Wołosatego przez Tarnicę, Halicz, Rozsypaniec i z powrotem do Wołosatego

SOBOTA - relaks nad Soliną (na zdjęciu powyżej), na miejscu można wypożyczyć rowerki wodne, kajaki, polecamy również rejs statkiem.

W Villa Neve mogą Państwo zakupić mapy, książki o regionie i przewodniki. Ponadto w naszej biblioteczce posiadamy wiele książek oraz gier planszowych w sam raz na letnie wieczory.
Dla rodzin z dziećmi mamy liczne udogodnienia w postaci wyposażenia dla maluszków (łóżeczko, wanienka, nocnik, nakładka na toaletę, podgrzewacz do butelek, zabawki itp.). Każdy pokój wyposażony jest w czajnik oraz zestaw do herbaty.
 

 

Powyższe atrakcje są naszą propozycją i podpowiedzią jak ciekawie można sobie zorganizować czas w naszym regionie.

Zapytaj o najkorzystniejszą ofertę recepcjonistę pod nr telefonu 668 455 877.

ZAREZERWUJ TERAZ 

Newsletter